چرا باید ترکیه را برای مهاجرت و دریافت پاسپورت آن انتخاب کنیم؟


ترکیه یکی از همسایگان ایران است و در سال های اخیر توانسته با استفاده از سیاست به یکی از بهترین کشورهای اوراسیا تبدیل شود. این کشور در سال های اخیر به یکی از مناسب ترین مقاصد مهاجرت برای ایرانیان تبدیل شده است و هر ساله افراد بیشتری ترکیه را برای ادامه زندگی انتخاب می کنند.

همانطور که می دانید برای مهاجرت شما نیاز به اجازه اقامت در هر کشوری از جمله ترکیه دارید. اجازه اقامت در ترکیه Ikamet نام دارد. بنابراین برای مهاجرت به ترکیه و زندگی در این کشور به Ikamet ترکیه نیاز دارید. راه های زیادی برای رفتن به ترکیه مهاجرت و گرفتن ایکامت وجود دارد، مانند ازدواج با یک شهروند ترکیه، یافتن کار و کار در ترکیه، تحصیل در دانشگاه ترکیه، درمان در بیمارستان ترکیه، سرمایه گذاری در شرکت یا ملک در این کشور.

داشتن اعتبار پاسپورت در ترکیه به این معنی است که پس از دریافت آن، می توانید به راحتی و بدون نیاز به ویزا به سایر کشورهای جهان سفر کنید. به عبارت دیگر با اخذ پاسپورت در ترکیه شرایط سخت شینگن برای شما آسان می شود و می توانید آزادانه به کشورهای دیگر سفر کنید.

بر اساس آخرین بیانیه و آمار ارائه شده توسط اتحادیه مرکزی اتحادیه اروپا، در مورد بهترین و معتبرترین پاسپورت در جهان، پاسپورت ترکیه در بین همه کشورها رتبه 52 را دارد. بنابراین دارندگان پاسپورت ترکیه می توانند بدون گذراندن مراحل صدور ویزا و امور مربوطه به 111 کشور بدون ویزا سفر کنند.

قیمت و هزینه پاسپورت و مهاجرت کردن به ترکیه به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترین آنها نحوه اخذ اقامت این کشور است. بازه زمانی اخذ پاسپورت در ترکیه بستگی زیادی به نحوه و نحوه اخذ این مجوز دارد.به عنوان مثال، مدت زمانی که می توانید برای خرید املاک و مستغلات پاسپورت دریافت کنید با ثبت نام و سرمایه گذاری در شرکت ها متفاوت است. .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *